Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

konference_header

Sme partnerom konferencie CADforum 2024

27. apríla 2024

Pozývame vás na konferenciu CADforum 2024, ktorá sa uskutoční 11. 6. 2024 na Slovensku.

Táto jedinečná akcia predstaví najnovšie trendy a inovácie v oblasti CAD, CAM a BIM technológií. Návštevníci sa môžu tešiť na inšpiratívne prednášky od popredných odborníkov, praktické workshopy a možnosť stretnúť sa s profesionálmi z odboru. Príďte si rozšíriť svoje znalosti, nadviazať nové kontakty a objaviť inovatívne riešenia pre vaše projekty.

Viac informácií nájdete na https://konferencia.cadforum.sk/

Podobné novinky

Zobraziť všetky

kps_8997

KARAT Konferencia 2022 predstavila novú verziu IS KARAT

20. apríla 2022

Vo štvrtok 7. apríla 2022 prebehla KARAT Konferencia 2022, tradičné stretnutie užívateľov Informačného systému KARAT. Tohto ročníku, ktorý sa po dvoch rokoch vrátil z online prostredia do kongresového centra BWP Hotela International Brno, sa zúčastnilo takmer 400 užívateľov z Českej a Slovenskej republiky.

budova_karat

KARAT Software patrí medzi najstabilnejšie firmy!

25. apríla 2022

Spoločnosť KARAT Software získala najvyšší stupeň prestížneho medzinárodného ratingového ocenenia AAA - splnila tak prísne ekonomické kritéria a certifikačné podmienky pre posúdenie kredibility a spoľahlivosti za posledných 10 rokov. Hodnotenie dôveryhodnosti firiem je prevádzané certifikačnou autoritou Dun & Bradstreet.

Máte záujem o schôdzku, kalkuláciu alebo máte otázku?

Radi zodpovieme všetky vaše otázky, predložíme vám nezáväznú cenovú ponuku alebo vám poskytneme prístup do demoverzie našich produktov.