Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

cnc_nc_line

Prípadová štúdia

NC LINE: Efektívne riadenie strojárskych spoločností s IS KARAT

18. apríla 2023

Spoločnosť NC Line a. s. poskytuje od roku 1993 kompletné služby v oblasti spracovania plechu podľa požiadaviek zákazníka.

Táto prípadová štúdia ukazuje, ako môžu inovácie a moderné technológie priniesť významné úspory a zvýšenie efektívnosti v priemysle.

NC LINE – Rozhovor s výrobným riaditeľom

Pozrite si rozhovor s Pavlom Jeřábkom, výrobným riaditeľom NC Line a.s., v ktorom sa okrem iného dozviete, ako IS KARAT výrazne skrátil čas spracovania výrobných dát, ako je možné rýchlo a presne sledovať kapacity na jednotlivých dielňach, zmenách, strojoch a ako sa každá zmena v dochádzke okamžite premieta do denných plánov ako informácia pre plánovačov.

NC Line a.s.

Kompletný servis v oblasti spracovania plechov.

ncline.cz

Máte záujem
o podobné riešenie?

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi zodpovieme všetky vaše otázky, predložíme vám nezáväznú cenovú ponuku alebo vám poskytneme prístup do demoverzie našich produktov.

Mám záujem

Ďalšie prípadové štúdie

Zobraziť všetky

reseni_pro_eshopyjpg-1024×683

CONTEG, spol. s.r.o.

CONTEG: Česká priemyselná skupina postavila svoj rast na IS KARAT

Čisto česká priemyselná skupina CONTEG Group zaviedla moderný informačný systém KARAT českej proveniencie. Nahradila ním svoje starnúce ERP riešenie, ktoré nedokázalo podporovať jej dynamický obchodný a akvizičný rast. IS KARAT umožnil zefektívniť interné procesy, zabezpečil stálu aktuálnosť informácií a ich zdieľanie v celej skupine a je pripravený na ľahké začlenenie ďalších akvizícií.

Máte záujem o schôdzku, kalkuláciu alebo máte otázku?

Radi zodpovieme všetky vaše otázky, predložíme vám nezáväznú cenovú ponuku alebo vám poskytneme prístup do demoverzie našich produktov.