Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

CENTES-CNC-frézování (1)

Prípadová štúdia

CENTES: Strojárska firma zvýšila efektivitu vďaka Informačnému systému KARAT

17. apríla 2024

Zistite, ako CENTES, spol. s r.o., strojárska firma z Českých Budějovíc, využíva ERP systém KARAT na efektívne riadenie celej spoločnosti.

Ako digitalizácia a moderné technológie pomáhajú zlepšiť správu nástrojov, šetriť čas a peniaze a zaisťujú kompletný prehľad o všetkých procesoch.

CENTES, spol. s r.o.

Kompletná výroba dielov od technickej prípravy cez trieskové aj beztrieskové obrábanie a lakovanie až po elektrovýrobu.

centes.cz

Máte záujem
o podobné riešenie?

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi zodpovieme všetky vaše otázky, predložíme vám nezáväznú cenovú ponuku alebo vám poskytneme prístup do demoverzie našich produktov.

Mám záujem

Ďalšie prípadové štúdie

Zobraziť všetky

reseni_pro_eshopyjpg-1024×683

CONTEG, spol. s.r.o.

CONTEG: Česká priemyselná skupina postavila svoj rast na IS KARAT

Čisto česká priemyselná skupina CONTEG Group zaviedla moderný informačný systém KARAT českej proveniencie. Nahradila ním svoje starnúce ERP riešenie, ktoré nedokázalo podporovať jej dynamický obchodný a akvizičný rast. IS KARAT umožnil zefektívniť interné procesy, zabezpečil stálu aktuálnosť informácií a ich zdieľanie v celej skupine a je pripravený na ľahké začlenenie ďalších akvizícií.

gal_0035

RUDOS RUŽOMBEROK, s.r.o

RUDOS: Dôležité sú vždy informácie a cesta, ako sa k nim dostanete

História firmy RUDOS sa začala písať v roku 1996 založením spoločnosti, ktorá mala dvoch pracovníkov – majiteľa a servisného technika. Špecializácia firmy bola vtedy založená na oprave a dodávke dúchadiel do domových čistiarní odpadových vôd a servise priemyslových kompresorov značky Kaeser.

Máte záujem o schôdzku, kalkuláciu alebo máte otázku?

Radi zodpovieme všetky vaše otázky, predložíme vám nezáväznú cenovú ponuku alebo vám poskytneme prístup do demoverzie našich produktov.